«1...2728293031...51»

Felhasználó
10 éve
Magamról:


Becsületes nevem Szekeres Martin, 14. életévemet taposom és Szegeden élem minden napjaimat. Már csak nem fél éve BMX-ezek. Imádom a hobbimat. Hobbimról ennyit. Amit megeszek/megiszok, az lehet sör, bor, pálinka, vagy kakaó. Amit megeszek: Desszert: csokis keksz. Főtt étel: Milánói, paradicsom leves, gyümölcs leves, és bármilyen hús. Tudom, ez lehet, hogy titeket nem érdekel, de azért leírtam. :D Zene szinten kb bármit meghallgatok, de inkább rapp. Nagyjából ennyit magamról. SW: A Stickmant 2010 novemberében kezdtem, először Player néven játszottam. Először nem tetszett a játék, de egyre jobban kezdtem megszeretni, míg kocka nem lettem. Leges legelső regisztrált nevem MARTINOVICS volt, amit 4000 pontnál 2011-ben feltörtek. Végül a legújabb nevem, Martin13, ami remélem a legutolsó nevem is lesz egyben. Ez lenne az én jelentkezésem. Remélem tetszett és bekerülhetek, ebbe a klánba.

Üdvözletem: Martin13
tatice_08.gif


597257231sun_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Üdv [FC] klán tagjai:D
Becsületes neve ifj. Haczku Péter Budapesten élek édesanyámmal a 14.kerületben most Decemberben töltem be a 17. életkorom
Szüleim elváltak...Hobbim az Aikido,Foci,és ugye a Stickman.
Van egy hörcsögöm ugy hívják Szotyi (nem, nem az Stick játékos Szotyee).
Facultas Humán Gimibe járok 10. osztályba:D
Kedvenc tantárgyaim: őőőőőőőő kicsöngő és az osztályfőnöki (mert azon lehet aludni). :$
Stick karrier.:
Körübelül féléve kezdtem petya9712vagyok néven majd azt hiszem 9ezer killnél [D]emon_Hunter lettem:D
Kedvenc bandám a ---------------> Skillet <3 :3

Ha jól tudom 26klánom volt xD
Ez a sok klán abból adódik mikor elkezdtem ezt az egész játékot nem ismertem a játékosokat és magukat a klánokat így elkezdtem össze-vissza mászkálni mert nem tetszettek...
[FC]-ről nagyon jól tudom , hogy nagyon jó klán és jó a közösség is :3
Akiket itt ismerek:
inkább felteszem azt a kérdést kit nem?:D
olyan nincs:D
Ennyi lett volna a nagy jelentkezés puszika:3

Legutóbb szerkesztve Merlynn által.

QEFh0dc.png

Felhasználó
10 éve
Csak anyit olvastam fcb..xD nekem má nem kell:)
Magyar focit nem nézel???xddd pf..akkor F.A.F.
Nem ismerlek..majd megismerlek..:) na mek szavazok xd

Felhasználó
10 éve
Üdv [FC] klán tagjai :D

Handballer* mondta , hogy Snow nem javasolja a [FC-B]-en lévő tagokatezért újra leadom jelimet nektek.

Ez azért nem így van. :)
Örülök ha élet van az akadémiánkba , ha már létrejött, attól függetlenül hogy én nem akartam hogy legyen. Volt már máskor is akadémiánk, de nem sok értelmét láttam, csak a gond volt vele legtöbbször.
Mondjuk ha volt egy tgf akkor hisztiztek hogy miért nem onnan, ha nem volt akkor meg miért nem stb...
Szóval nekem egyáltalán nem gond ha valaki akadémiából jön.
Sőt azt mondanám hogy most ne is legyen TGF 2-3 hétig legalább FC-be, hanem akkor tényleg az akadémiából vegyünk fel egy főt a hó vége felé.
Addig meg GO mindenki oda aki be akar kerülni, és nem az utolsó pillanatban hanem a jövő héten aki bent lesz arról szavazhat a klán január utolsó hetében.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
10 éve
Na most egy ideig nincs szerintem tgf pápá^^
Barca rajok kiméljenek...^^ persze ezt csak én mondom xd

Felhasználó
10 éve
Sziasztok [FC]-sek!

Arra gondoltam jelentkeznék hozzátok, mert elég jó és aktiv klán vagytok és megtetszettek!
Magamról:
Paksin lakok 14 éves fiu vagyok anyukám tanár apukám az atomeőmüben vezető mérnök.4-5 ös tanulo vagyok ennek ellenére aktivis amit bizonyit a számtalan nap játékosa és a heti top10-ben végzett cimeim is.Szerintem a klánotogbol nem vagyok senkivel sem haragban ha valakivel még is akkor elnézésr én nem tudok rola.:)
Történetem:
Körübelöl 2 éve pse néven nullázás elött 60k-m volt és aztán feltörték azt és ezzel a karakterrel folytattam öltem vele 1kt de elment az egésztől a kedvem de 3-4 hete ujra kezdtem vele és ujra aktiv vagyok.
fegyverek:
quadron kivűl bármivel elmegyek ha kell de a kedvenceim a CW fegyverek vagy mpg,mp5 és az m8.
2v2társam: Martin13 ö biztatott hogy jöjjek
elérhetőség:
facebook:https://www.facebook.com/lacza.levi
skype:lacza.levente1
xboxlive:ha kell kérdel:)
lol:kérdel:D
üdv Punnany

most kicsit inaktiv voltam mert fél év volt de ujra aktiv leszek.

Legutóbb szerkesztve LordOfTimE által.

8d78ryr5x2h4ff20a8c1.jpg

Felhasználó
10 éve
"Skype:nincs sajnos bocsánat
......
Skype:lacza.levente1"
Akkor most mivan?

Nem kellet volna kijavitani... így viccesebb volt....:D

Legutóbb szerkesztve FearlessHero által.


Felhasználó
10 éve
xDDDDDDD
tatice_08.gif


597257231sun_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Vissza szeretném mondani a jelimet mert 1 hét eltelt és nem történt semmi.
8d78ryr5x2h4ff20a8c1.jpg

Felhasználó
10 éve
Faxa, fradinka megint lecsapott ...
Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P
«1...2728293031...51»